Naściszowa, Mużeń i Las Falkowski

Przebieg trasy:
Nowy Sącz - Januszowa - Łęg Piątkowski - Mużeń (450 m.n.p.m.) - Piątkowa - Las Falkowski - Nowy SączNaściszowa, Mużeń i Las Falkowski - trasa rowerowa MTB w okolicy Nowego Sącza

 

Opis trasy:
Z Nowego Sącza ulicą Barską jedziemy w kierunku Januszowej. Z Januszowej kierujemy się na Łęg Piątkowski. Droga asfaltowa zmienia się na szutrową, później na leśną - błotną. Docieramy na Mużeń (450 m n. p. m.). Podążając cały czas zielonym szlakiem PTTK zjeżdżamy do Piątkowej. Przeprawiamy się na drugą stronę drogi nr 28 (N. Sącz - Grybów) aby w okolicy Skansenu wjechać w Las Falkowski. Błotnisto - kamienista leśna droga pnie się w górę. Trzymamy się cały czas zielonego szlaku aby wyjechać na drogę asfaltową we Falkowej. Teraz już z górki wpadamy do miasta, kończąc mały wypadzik terenowo - asfaltowy.

 

Pobierz trasę wycieczki w formie śladu GPS:
dla Kamap i Google Map format *.kml
dla innych format *.gpx

 


Trasa rowerowa 818102 - powered by Bikemap 

 

Najedź myszką na wykres wysokości terenu (profil trasy) i przesuwaj wskaźnik od lewej strony wykresu do prawej a zobaczysz, w którym punkcie podróży będzie z górki a w którym pod górkę.

niech moc będzie z wami:-) Laura

Przewodnik rowerowy

Przewodnik rowerowy - Beskid Sądecki i Sądecczyzna na Rowerze

Beskid Sądecki i Sądecczyzna na rowerze to propozycja książkowa naszego autorstwa skierowana do wszystkich miłośników kolarstwa górskiego.

Rowerem po górach - Facebook

Rowerem po górach - Instagram