Szybka pętla po asfalcie czyli Pogórze Rożnowskie

Przebieg trasy:
Nowy Sącz - Zdrojowa - Klimkówka - Ubiad - Jelna - Krzywda - Siedlce - Łęka - Librantowa - Barska - Nowy SączPogórze Rożnowskie i okolice Nowego Sącza - trasy rowerowe

 

Opis trasy:
Z Nowego Sącza ulica Zdrojową pniemy się w górę w kierunku Klimkówki. Po około 4 km ulica Zdrojowa wpada prostopadle do Zabełeckiej, odbijamy w prawo na Klimkówkę. 3 km dalej docieramy do kolejnego skrzyżowania na którym skręcamy w prawo a po przejechaniu kilkuset metrów na następnym skrzyżowaniu skręcamy w lewo na Ubiad. Jedziemy w dół w kierunku Jelnej aż trafimy na kolejne skrzyżowanie, na którym skręcamy w lewo a następnie, po przejechaniu kilkuset metrów, odbijamy w prawo pod górkę w kierunku Janczowa. Jedziemy dalej Az do kolejnego rozdroża na którym to skręcamy w dół na Siedlce. Teraz już praktycznie jedziemy cały czas z góry przez Łękę do Librantowej. Znów mały podjazd a po kilkuset metrach znów z górki. Ulica Barską wracamy do Nowego Sącza.

 

Pobierz trasę wycieczki w formie śladu GPS:
dla Kamap i Google Map format *.kml
dla innych format *.gpx

 


Trasa rowerowa 822019 - powered by Bikemap 

 

Najedź myszką na wykres wysokości terenu (profil trasy) i przesuwaj wskaźnik od lewej strony wykresu do prawej a zobaczysz, w którym punkcie podróży będzie z górki a w którym pod górkę.

niech moc będzie z wami:-) Laura

Przewodnik rowerowy

Przewodnik rowerowy - Beskid Sądecki i Sądecczyzna na Rowerze

Beskid Sądecki i Sądecczyzna na rowerze to propozycja książkowa naszego autorstwa skierowana do wszystkich miłośników kolarstwa górskiego.

Rowerem po górach - Facebook

Rowerem po górach - Instagram