O nas

Hej, jestem Laura :-). Wraz z rodzicami od kilkunastu dobrych lat eksplorujemy nasze i nie nasze okolice, w większości, na rowerach. Po kilku pierwszych wyprawach powstał pomysł stworzenia bloga, strona jednak dość szybko się rozbudowała i zaczęła wymagać zaangażowania nie tylko mojego - ale także rodziców.


Świat się jednak zmienia!


Na archiwalnym już blogu www.rowerempogorach.pl znajdziecie opisy wycieczek rowerowych po różnych beskidzkich ścieżkach oraz garść innych przydatnych lub mniej przydatnych, turystycznych informacji. Zwieńczeniem naszej pasji było wydanie w 2017 roku przewodnika rowerowego "Beskid Sądecki i Sądecczyzna na rowerze" przy współpracy zaprzyjaźnionego Wydawnictwa Compass z Krakowa.

Od tego czasu wszystkimi naszymi zajawkami dzielimy się z Wami w mediach społecznościowych.

Już dorosłam, skończyłam studia i wyprowadziłam się z rodzinnego miasta. Oczywiście nadal kontynuuję swoje pasje, kocham góry i rower. Często wracam na "stare śmieci" aby spędzić czas tak jak lubię.

Zapraszam i zachęcam do polubienia nas na Facebooku i Instagramie.

Niech moc będzie z Wami!

Pozdrawiam, Laura


Rowerem po górach - Laura - dziękuję drodzy internauci, że jesteście tu

Kontakt

Jeśli tu dotarłeś i zawartość naszej strony przydała Ci się choć trochę to polub nas na Facebook'u lub obserwój na Instagram'ie

niech moc będzie z wami:-) Laura

Przewodnik rowerowy

Przewodnik rowerowy - Beskid Sądecki i Sądecczyzna na Rowerze

Beskid Sądecki i Sądecczyzna na rowerze to propozycja książkowa naszego autorstwa skierowana do wszystkich miłośników kolarstwa górskiego.

Rowerem po górach - Facebook

Rowerem po górach - Instagram